Krzyż na pomnik - jaki wybrać?

» Szczegółowa oferta «
krzyz-nagrobny-bialy

Wybór odpowiednich materiałów, akcesoriów i wszelkich elementów na groby bliskich jest niezwykle ważny, a zarazem bardzo indywidualny. W tym artykule zaprezentujemy Państwu pomysły na krzyże na pomnik wykonane m.in. ze stali nierdzewnej oraz inne ozdoby cmentarne, które pomogą upamiętnić zmarłych.

Pomnik z krzyżem

Krzyż jest symbolem zbawienia i zwycięstwa, jest znakiem, który niewątpliwe pomaga upamiętnić zmarłych. Stając przed wyborem odpowiedniego krzyża na pomnik warto zwrócić uwagę na jego formę i wielkość, tak aby odpowiednio współgrał z całym nagrobkiem. Mogą Państwo zdecydować się na modele tradycyjne przedstawiające także Chrystusa, warianty minimalistyczne oraz te z dodatkowymi ozdobami np. w postaci liści oraz różnych ozdobnych kryształów. Pomnik z krzyżem pozwala w godny sposób pożegnać się z bliskimi, niemniej jednak podczas wyboru formy, kształtu i koloru warto kierować się trwałością produktów.

Krzyże ze stali nierdzewnej

Poza indywidualnym wyborem dotyczącym aspektu wizualnego, polecamy Państwu produkty ze stali nierdzewnej. Materiał ten jest odporny na warunki atmosferyczne. Co więcej, krzyże ze stali nierdzewnej nadają elegancki ton i są bardzo klasycznym wyborem, niemniej dzięki bogactwu formy i wzorów, będą Państwo w stanie dopasować produkt względem swoich wymagań i potrzeb.

Ozdoby na pomniki

W naszej ofercie znajdą Państwo akcesoria cmentarne ze stali nierdzewnej, występujące w wielu kolorach (naturalnym - srebrnym, malowane proszkowo na czarno oraz złoto), akcesoria nagrobne ze stali Corten oraz brązu. Z galanterii nagrobnej możemy Państwu także zaproponować litery ze stali nierdzewnej w różnych czcionkach do wyboru oraz różnorodne ozdoby na pomniki cmentarne, wszelkie kwiaty, takie jak róże oraz aplikacje upamiętniające hobby zmarłego, np. wędkarstwo, muzyka itp. W ofercie posiadamy również eleganckie podkładki pod znicze, podobizny gołębicy, złożonych rąk i wiele innych.

Wybór odpowiedniej kompozycji cmentarnej nie jest łatwy, dlatego też, aby ułatwić Państwu to zadanie, proponujemy wykonanie projektu nagrobka w technologii 3D, co znacząco ułatwia wybór właściwych ozdób cmentarnych i innych elementów pomnika. Oczywiście, jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania służymy pomocą i radą.