Rzeźby cmentarne i płaskorzeźby

Rzeźby wolnostojące oraz płaskorzeźby od najlepszych rzeźbiarzy.

» Szczegółowa oferta «

Royal Granit oferuje wykonanie dodatkowych elementów ozdabiających nagrobki, takich jak rzeźby cmentarne. Wśród motywów znajduje się postać anioła, która stanowi gustowną, delikatną dekorację pomnika. Można wybrać sylwetkę anioła klęczącego, stojącego lub siedzącego, z szeroko rozpostartymi skrzydłami. Proponujemy figury białe oraz złote, wykończone z dbałością o każdy szczegół. Szata, twarz czy pióra oddane zostały w sposób bardzo realny i wyrazisty.

Płaskorzeźby nagrobne

Oprócz figur wolnostojących możemy też zaproponować płaskorzeźby, które nadają nagrobkowi niepowtarzalnego charakteru. Wśród wzorów znajduje się między innymi tablica w kształcie serca, podtrzymywana przez anioła lub otoczona motywem roślinnym. Na tablicy oprócz imion i dat można umieścić również wizerunki bliskich zmarłych. Całość tworzy wzruszającą i podniosłą kompozycję, dającą wyraz pamięci o tych, którzy odeszli.

Często wybierany jest również symbol krzyża w postaci płaskorzeźby zdobiącej powierzchnię nagrobka. Ten uniwersalny, minimalistyczny motyw odwzorowuje strukturę drewna, stanowiąc nowoczesną, piękną w swej prostocie dekorację.

Kamienne rzeźby

Figury i ornamenty z kamienia – piaskowca czy granitu - odznaczają się nie tylko wysoką estetyką, ale również trwałością. Umieszczone na pomniku, przetrwają tam przez długie lata, nie ponosząc szkód z powodu zmieniających się warunków atmosferycznych.

Wyroby z kamienia prezentują się dostojnie i elegancko, podnosząc wizualne walory nagrobka. Pozwalają również spersonalizować pomnik, poprzez umieszczenie na nim symbolu szczególnie bliskiego osobie zmarłej. Royal Granit realizuje indywidualne zamówienia i adaptuje wizje klientów, by stworzyć odpowiednią oprawę, godnie oddającą hołd tym, których już z nami nie ma.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i przykładowymi realizacjami. Zapewniamy usługi kamieniarskie na najwyższym poziomie. Wznosimy nowoczesne nagrobki i tworzymy niepowtarzalną galanterię cmentarną, dbając o każdy detal.

RZEŹBY NAGROBNE


PŁASKORZEŹBY


WIZUALIZACJE RZEŹB