Skamieniałe drewno - Poznań - Royal Granit

Skamieniałe drewno

» Szczegółowa oferta «

Sposób upamiętnienia bliskich jest bardzo ważny, my chcemy, aby mieli Państwo możliwość zrobienia tego w jak najlepszy sposób, dlatego też w naszej firmie Royal Granit znajdą Państwo skamieniałe drewno. Jest to nowość w branży kamieniarskiej, która pozwala na stworzenie unikatowych nagrobków i wielu innych elementów dekoracyjnych takich jak misy, stoliki kawowe czy też lampy, które pozwolą utrwalić pamięć o zmarłych.

Czym jest skamieniałe drewno?

Pochodzi ono z minionych okresów geologicznych, wiek określa się na 20 oraz 200 milionów lat w zależności od obszaru wydobycia. Skamieniałe drewno to niepowtarzalne skamieliny drzew z Indonezji oraz Madagaskaru. Ten unikatowy produkt jest twardy niczym kamień, dlatego też jest bardzo dobrym materiałem, z którego można wykonać niezwykle oryginalne nagrobki. W naszej ofercie znajdą Państwo także misy ze skamieniałego drewna oraz stoliki kawowe, które można wykorzystać jako elementy ozdobne w domu oraz inne elementy, które mogą w wyjątkowy sposób przyozdobić miejsce pochówku na cmentarzu.

Nagrobki ze skamieniałego drewna

Materiał ten pomimo wieku posiada wciąż typowe cechy dla struktury drzewa. Co więcej, nagrobki wykonane ze skamieniałego drewna bardzo dobrze prezentują się w otoczeniu roślin i drzew. Mogą Państwo również zamówić misy, które można postawić przy nagrobkach z innego materiału np. granitu, podobnie jak stoliki kawowe i wiele innych. Oczywiście w przypadku nagrobków wykonanych z tego materiału, konsultujemy projekt oraz udostępniamy Państwu wizualizację, tak aby stworzone przez nas miejsce spoczynku dla Państwa bliskiej osoby, było perfekcyjnie wykonane i upamiętniło zmarłego w jak najlepszy sposób.

Skamieniałe drewno — Royal Granit

W naszej ofercie poza nagrobkami przygotowaliśmy dla Państwa także misy, talerze, lampy, podstawki oraz stoliki kawowe ze skamieniałego drewna. Mogą Państwo wybierać spośród różnych kształtów oraz wielkości. Zapraszamy serdecznie do naszego biura znajdującego się w Przeźmierowie. Oczywiście w przypadku pytań względem oferowanych przez nas nagrobków bądź innych produktów, zachęcamy także do kontaktu telefonicznego – z przyjemnością pomożemy.

Skamieniałe drewno