Blog kamieniarski

Porady, wskazówki, ciekawostki dla kamieniarzy i nie tylko.

» Szczegółowa oferta «

Artykuły z życia kamieniarza


Zapraszamy Państwa do śledzenia wpisów na naszym blogu skierowanym zarówno dla amatorów, jak również profesjonalistów z branży kamieniarskiej. Przedstawiamy poniżej ciekawostki, poradniki, wskazówki oraz rady dla osób odwiedzających pomniki na cmentarz w trosce i pamięci najbliższych. Zachęcamy również do kontaktu z naszym specjalistą, który odpowiednio doradzi i rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące nagrobków granitowych, wzorów nagrobków, rodzaju granitu, projektów nagrobków itp.

KAMIENIARZ Z ROYAL GRANIT

Kamieniarz to nie tylko blog firmy kamieniarskiej. To poradniki i rady dla osób, które chcą dowiedzieć się czegoś więcej od profesjonalistów mających wieloletnie doświadczenie przy projektowaniu nagrobków, sporządzaniu kosztorysu pomników na cmentarz, jak również praktycznego montażu nagrobków, w tym oceny jakości kamieni granitowych od dostawców itp.

Przypominamy również o możliwości kontaktu telefonicznego 690 288 509 lub za pośrednictwem komunikatorów takich jak Messenger, Skype, WhatsApp i otrzymania porady od naszych specjalistów.

aniol-rzezba
czyszczenie-nagrobka
czyszczenie-nagrobka