Nagrobki skałkowe, nietypowe pomniki z głazów - Poznań - Royal Granit

Nagrobki skałkowe

» Szczegółowa oferta «

Nasza firma Royal Granit pragnie zapewnić Państwu jak najlepszy wybór, dlatego też w naszej ofercie znalazły się nagrobki skałkowe, które wyróżniają się nietypowym, bardzo oryginalnym kształtem oraz mocnym nawiązaniem do przyrody. Pomniki z głazów to bardzo estetyczne rozwiązanie w przypadku, gdy nie są Państwo przekonani do tradycyjnych pochówków w grobowcach z granitu.

Oryginalne nagrobki skałkowe na zamówienie

Tego typu pomniki wykonywane są z naturalnych, nieobrobionych głazów lub obrobionych według życzenia klienta. Możemy wypolerować wybrany fragment głazu i np. umieścić na nim litery ze stali nierdzewnej. Skała lub głaz ma oryginalną formę, oczywiście uzależnioną od Państwa koncepcji, wizji i wymagań. Nasi doradcy chętnie podpowiedzą Państwu w wyborze i udzielą wskazówek. Często płyta pozioma może być wyszlifowana/polerowana, zaś pionowa, na której zazwyczaj umieszcza się napis zostaje w naturalnej, nietypowej formie. Napis można umieścić również na poziomej płycie, istnieje pełna dowolność. Tego typu nagrobki skałkowe są często wybierane dla osób ze świata sztuki, czy też zafascynowanych przyrodą, którzy chcieliby pochówku najbliższego naturze.

Nasza firma realizuje nagrobki nietypowe skałkowe na zamówienie tak, aby całość nawiązywała np. do osobowości czy też pasji osoby zmarłej. Każdy z detali dopracowujemy w najdrobniejszym szczególnie, aby zapewnić godne i piękne miejsce pochówku. Oczywiście tak jak w przypadku innych grobowców i pomników zapewniamy wizualizację 3D, aby jak najlepiej zaprezentować Państwu projekt i móc dopasować go w najwierniejszym stopniu. Również w przypadku chęci dodania granitowej książki nagrobnej czy też dodatkowego pomnika z głazu.

Trwałe, proste w dbaniu nagrobki skałkowe

Nietypowe nagrobki skałkowe poza bardzo ciekawą formą, są również łatwe w utrzymaniu. Głazy, z których powstało miejsce pochówku, mają jedną bardzo istotną zaletę — nie wymagają nadmiernych zabiegów konserwacyjnych, tak jak ma to często miejsce w przypadku tradycyjnych grobowców. Co więcej, będą się pięknie prezentować niezależnie od pory roku i pogody przez długie lata.

Dodatkowo tego typu miejsca pochówku bardzo dobrze wyglądają wraz z różnorodnymi roślinami i innymi kamieniami, które pełnią m.in. funkcję ozdobną. Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą i zapraszamy Państwo do kontaktu.

REALIZACJE NAGROBKÓW SKAŁKOWYCH