Nagrobki dziecięce granitowe

Indywidualne projekty i gotowe wzory nagrobków dziecięcych.

» Szczegółowa oferta «

Wyjątkowe pomniki przygotowywane według indywidualnych wytycznych

Na Państwa zamówienie możemy przygotować dowolny wzór pomnika, czy to w wersji minimalistycznej, czy bardziej ozdobnej. Tworzymy nagrobki dziecięce, które przetrwają wiele lat, podtrzymując pamięć o bliskim zmarłym. Służymy gotowymi inspiracjami, ale chętnie zaadaptujemy też wizję zamawiającego. Proponujemy tematyczne rzeźby aniołów, tablice w kształcie serca czy inne motywy, odpowiednie do tego rodzaju konstrukcji. Tworzymy zarówno klasyczne nagrobki, jak i nowoczesne obiekty urnowe.

Nagrobek można dodatkowo udekorować galanterią kamienną lub ozdobami ze stali nierdzewnej, dobranymi odpowiednio do danego pomnika. Proponujemy między innymi wazony, lampiony, misy, krzyże, podstawki pod znicze, ozdobne ramki oraz sentencje.

Granit jako najlepszy materiał na nagrobek dziecięcy

Granit odznacza się wieloma walorami zarówno użytkowymi, jak i estetycznymi. Oferujemy szeroki wybór kolorów naturalnego, trwałego kamienia. Nasza firma posiada różne kolory granitu na nagrobki. Stawiamy pomniki dziecięce w odcieniach klasycznej szarości, czerni, ale również w kolorze piaskowym, fioletowym, czerwonym czy zielonym. Szerokie możliwości obróbki granitu pozwalają stworzyć nagrobek precyzyjnie odpowiadający koncepcji zamawiającego. Wykonujemy również wizualizacje komputerowe 3D, gdzie możemy dowolnie modyfikować wzory pomników. Trzeba też podkreślić łatwość pielęgnacji materiału, a po upływie wielu lat możliwość dokonania renowacji. Nagrobki dziecięce z granitu to właściwy wybór, zapewniający trwałość oraz nienaganną prezentację wizualną, czyli wszystko, czego potrzeba do utrwalenia pamięci o ukochanym członku rodziny.

Rzeźby i symbole religijne

Nagrobki dziecięce zazwyczaj odznaczają się wyjątkową oprawą w postaci rzeźb aniołów, skrzydeł, małych rączek dzieci czy innych symboli religijnych. Jesteśmy otwarci na stworzenie dowolnej ozdoby z granitu czy innych rodzajów kamienia. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza realizacja była zgodna z wizją klienta i spełniała wszelkie pokładane w niej oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu z firmą kamieniarską Royal Granit. Odpowiemy na Państwa pytania, przedstawimy inspiracje, znajdziemy najlepsze rozwiązania. Wykonamy nagrobek dziecięcy w wybranej przez Państwa formie i kolorystyce, z zachowaniem najwyższej staranności i jakości obsługi.

WIZUALIZACJE NAGROBKÓW DZIECIĘCYCH


REALIZACJE NAGROBKÓW DZIECIĘCYCH