Nagrobki granitowe i usługi kamieniarskie

Gwarancja jakości i certyfikaty pochodzenia kamienia.

» Szczegółowa oferta «

Royal Granit to firma kamieniarska, która zajmuje się tworzeniem nagrobków nowoczesnych oraz galanterii cmentarnej. W naszej ofercie znajdują się nagrobki pojedyncze, podwójne, urnowe, dziecięce oraz grobowce. Proponujemy zarówno gotowe wzory, jak i dokonujemy adaptacji pomysłów naszych klientów. Przed przystąpieniem do realizacji możemy wykonać wizualizacje projektów w technologii 3D.

Tworzymy pomniki granitowe, odznaczające się szlachetnym kształtem oraz niezwykłą trwałością. Ozdabiamy płyty rzeźbami i płaskorzeźbami o charakterze sakralnym. Dokonujemy też remontów i renowacji starszych nagrobków, przywracając im dawną świetność. Podnosimy zapadnięte nagrobki, przeprowadzamy demontaż na czas pogrzebu i ponowne złożenie po pochówku. Organizujemy przestrzeń wokół nagrobka, kładziemy kamień ozdobny dookoła nagrobka, układamy kostkę brukową, montujemy ławki.

Dokładamy wszelkich starań, aby miejsce pochówku uczynić godnym pomnikiem na cześć osoby zmarłej.

Galanteria cmentarna

Przygotowaliśmy propozycje ozdób i akcesoriów, które podniosą estetyczną wartość nagrobka. Proponujemy krzyże ze stali nierdzewnej, rzeźby wolnostojące oraz płaskorzeźby, ramki, podstawki pod świece, a także tablice pamiątkowe z mosiądzu. Oferujemy różnorodne rodzaje/czcionki liter oraz cyfr, malujemy i odnawiamy napisy na płytach.

Znajdą Państwo u nas również duży wybór lampionów, wazonów i mis, wykonanych z kamienia lub ze stali nierdzewnej. Każdą ozdobę możemy spersonalizować i nadać jej indywidualny charakter, zgodnie z Państwa życzeniem.

Pomniki z granitu

Specjalizujemy się we wznoszeniu nowoczesnych nagrobków z granitu i innych rodzajów kamienia. Stawiamy pomniki, które przetrwają wiele lat, podtrzymując pamięć o naszych zmarłych. Oferujemy również swoje usługi w zakresie czyszczenia oraz konserwacji płyt i akcesoriów nagrobnych, by utrzymać je w nienagannym stanie.

Firma Royal Granit gwarantuje najwyższą jakość usług kamieniarskich oraz szybką i staranną realizację zamówień.

Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszelkie pytania.

Pełną galerię zdjęć znajdziecie Państwo pod każdym odnośnikiem oferty.

POZOSTAŁE USŁUGI KAMIENIARSKIE