Galanteria nagrobna

Litery, krzyże, wazony, lampiony oraz inne akcesoria galanterii nagrobnej.

» Szczegółowa oferta «

Świadczymy profesjonalne usługi kamieniarskie, ale to nie jedyne, na co mogą Państwo liczyć z naszej strony. W swojej ofercie posiadamy również szeroki wybór akcesoriów nagrobnych. Zapewniamy bogactwo oryginalnych i estetycznie wykonanych wazonów, liter, krzyży, a także tablic w wielu wzorach do wyboru. Służymy dodatkowo fachowym doradztwem. Wystarczy zadać nam pytanie o to, jakiego typu wazon czy krzyż będzie pasował do nagrobka, a my udzielimy wyczerpującej odpowiedzi, wskazując najlepsze rozwiązanie z możliwych.

Galanteria na pomnik w gustownej odsłonie

Każdy nasz wyrób galanteryjny powstaje z mosiądzu lub stali nierdzewnej, wyróżniając się w ten sposób doskonałą odpornością na warunki pogodowe, uszkodzenia mechaniczne oraz inne czynniki zewnętrzne. Oba materiały są łatwe w pielęgnacji; w nienagannym stanie pozostają przez wiele długich lat. O tym, jakiego rodzaju galanterię wybiorą nasi Klienci, decydują głównie względy estetyczne. Mosiądz wygląda bardzo klasycznie, pasuje więc do pomników z jasnego granitu lub piaskowca. Stal nierdzewna prezentuje się nieco bardziej nowocześnie: jej chłodny kolor doskonale współgra z czernią granitu. Na miejscu doradzimy, który z nich wybrać, a także dopasujemy je do nagrobka, na który się Państwo zdecydują.

Akcesoria na nagrobki – różne kształty i wielkości

Nasza galanteria nagrobna obejmuje nie tylko krzyże. Proponujemy również różnego rodzaju akcesoria na pomnik, takie jak róże, aniołki, lampiony, serca, świece oraz ramki (ostatnie dostępne są w różnych kształtach - mogą być okrągłe, kwadratowe lub prostokątne). Dodatki powstają z zachowaniem najwyższych standardów technicznych. Dzięki temu przeobrażają się w galanterię wykończoną z precyzją i estetyką.

Na życzenie klienta wykonujemy wizualizację projektu nagrobka w technologii 3D. W ten sposób mogą Państwo zobaczyć, jak finalnie będzie wyglądał pomnik. Na tym etapie dokonujemy też zmian oraz dopracowujemy całość w najmniejszym szczególe - wszystko po to, aby wykonany przez nas nagrobek, wraz z galanterią, w pełni Państwa zadowalał.

Pełny wybór akcesoriów dostępny jest w biurze naszej firmy Nagrobki - Royal Granit.

LITERY ZE STALI NIERDZEWNEJ


AKCESORIA NAGROBNE


KRZYŻE ZE STALI NIERDZWNEJ


Pełna oferta dostępna w biurze naszej firmy Nagrobki - Royal Granit.