Wazony, misy, lampiony na cmentarz

Szeroki wybór lampionów, wazonów i mis do nagrobków.

» Szczegółowa oferta «

Firma Royal Granit specjalizuje się nie tylko w realizacji eleganckich i trwałych nagrobków, także w wersji spersonalizowanej, wykonanej w całości według indywidualnych wytycznych Klienta. Niezwykle istotnym obszarem naszej działalności jest również sprzedaż akcesoriów o wysokich walorach estetycznych, takich jak lampiony, misy i wazony na cmentarz. Dostępny asortyment tego rodzaju produktów jest bardzo rozbudowany, tak aby zawsze bez trudu mogli Państwo u nas znaleźć dodatki perfekcyjnie komponujące się z zamówionym pomnikiem.

Trwałość, piękno i funkcjonalność - poznaj najważniejsze zalety naszych dekoracji nagrobnych

Oferta naszej firmy mieszczącej się w Przeźmierowie koło Poznania obejmuje doskonałej jakości lampiony na cmentarz wykonane z materiałów, którym niestraszne złe warunki pogodowe, promieniowanie UV oraz uszkodzenia mechaniczne – granitu i stali nierdzewnej. Oprócz swojej ogromnej trwałości, wyroby cieszą się dużą popularnością również ze względu na swoją funkcjonalność: bliscy chcący oddać hołd zmarłemu nie będą musieli już przynosić całych zniczy, a jedynie wkłady. Jednorazowa inwestycja w lampion szybko więc się zwraca, a dodatkowo taka dekoracja nagrobna jest łatwa do utrzymania w czystości i pozwala znakomicie uporządkować przestrzeń na pomniku.

Stabilna misa i wazon na cmentarz przytwierdzony do płyty nagrobnej

Kradzieże wartościowych dekoracji nagrobnych to prawdziwa plaga wielu miejscu kultu zmarłych w naszym kraju. Na szczęście w dość prosty sposób można zaradzić problemowi mienia znikającego z pomnika – wystarczy zamocować zamówione u nas granitowe lampiony, misy i wazony cmentarne specjalnym silikonem bezpośrednio do nagrobka. Warto to zrobić także ze względu na częste w ostatnich latach porywiste wiatry, które mogłyby przewrócić cenne elementy dekoracyjne.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się całą galerią wazonów, mis i lampionów na cmentarz prezentowanych na tej stronie. Zwracamy jednak uwagę, że to jedynie niewielki wycinek asortymentu – pełna oferta dostępna jest w biurze firmy Nagrobki - Royal Granit. Nasze drzwi są dla Państwa zawsze otwarte, zapraszamy!

WAZONY, MISY, LAMPIONY GRANITOWE